Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(MashaJadly, 5. 12. 2017 10:43)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil 4.0 solve 99% types of captchas

(Juliezmef, 27. 11. 2017 4:20)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

and so on

(arianna3Pinue, 17. 5. 2017 6:39)

budete potřebovat úvěr, kontaktujte nás ještě dnes

(Heinrich Jesse, 23. 11. 2014 21:27)

Pro koho se to týká

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, jež poskytují finanční pomoc. služby poskytované patří; Xmas úvěr, refinancovat, domácí zlepšení, investiční úvěr, auto úvěry, konsolidaci dluhu, úvěrové linie, podnikatelské úvěry, osobní půjčky, auto úvěr, auto úvěr.

Myslíte si, potřebují finanční pomoc, dáváme všechny druhy úvěrů spolupracovat orgány a osobní jednotlivce, kteří potřebují půjčku s minimální úrokovou sazbou. V případě zájmu o naše služby, kontaktujte nás na informace je níže.

Celé jméno :.
Kontaktní adresa :.
Telefon :.
Country :.
Částka potřebná jako úvěr :.
Půjčka Doba trvání :.
Sex :.

Budu, prosím, aby se k vašim službám,

věrně,

Kontakt Jméno: Heinrich Jesse
Kontakt E-mail: jesseserv01@gmail.com

Tilda - Půvabné domácí šití

(Miriam, 14. 3. 2014 14:34)

Tilda šití, nová kniha v češtině: http://www.nejlevnejsi-knihy.cz/kniha/tilda-puvabne-domaci-siti.html

dík

(Věra , 6. 3. 2012 7:42)

Vaše výrobky a stránky jsou moc krásné a inspirativní. Děkuji Věra

poděkování

(Marta, 16. 11. 2011 19:07)

Stránky jsou super, moc jsem ocenila, že někdo nezištně poskytuje rady, návody, šablony.... Patchworku jsem propadla nedávno, učím se metodou pokus-omyl, tak Vaše návody a rady typu: co jsem udělala špatně velmi oceňuji. Přeji Vám mnoho úspěchů a spoustu spokojených uživatelek. To dobro se Vám určitě vrátí! Díky.

Zacatky

(Misa, 4. 10. 2011 9:24)

Krasny den preju,zacinam se o patchwork nebezpecne moc zajimat,jsem ve fazi,kdy schanim vsechny dostupne informace a chystam se zacit.Uplne me to nadchlo,hlavne tech moznosti!Chtela jsem se zeptat,jako uplny zacatecnik,staci kdyz si proctu sem tam nejakou knizku tomu venovanou?Moc mi nejde do hlavy,jak je to vlastne s temi papirkami,slouzicimi jako sablona-jak se potom dostanou ven:-/

šitíčko

(Marta KH, 27. 1. 2011 13:37)

Děkuji za krásné inspirace a návody. Chodím na setkání a kurz , ale u Vás jsem si potěšila dušičku .

Re: šitíčko

(Moni, 5. 4. 2011 5:53)

Paní Marto, to mě moc těší, že se Vám stránky líbí. V poslední době na ně nemám kvůli e-shopu tolik času, kolik bych si přála, ale pokud se Vám vystavené práce líbí, tak jsem ráda za sebe i ostatní děvčata.
Monika

Zonglerske lopticky

(onyo, 7. 2. 2011 21:25)

Nejaky typ na usitie zonglerskych lopticiek?

Re: Zonglerske lopticky

(Moni, 5. 4. 2011 5:50)

Přiznám se, že vůbec netuším o co jde ... :-(

Pro Štěpánku

(Moni, 5. 4. 2011 5:49)

Milá Štěpánko,
děkuji za sebe i za ostatní děvčata, která sem vkládají fotky. Myslím si, že obdiv si zasloužíte hlavně Vy. Zatímco my šijeme ve chvílích pohody, Vy jste se do této práce zabrala v období, které pro Vás není jednoduché. Jsem moc ráda, že Vám patchwork pomáhá vše zvládnout a přeju, abyste u něj zůstala a během příštích desítek let vytvořila spoustu krásných prací. A pokud se Vám bude chtít, přijďte se sem s nimi i pochlubit :-)
Monika

OBDIV

(Štěpánka, 2. 4. 2011 11:01)

Dobrý den,to je nádhera.Vaše stránky můžu prohlížet pořád dokola a říkám si,tohle jsem šila,tohle ušiju,tohle taky a můžu pořád dál.Patchwork šiju rok,ale jen proto že mně doma uvěznila rakovina prsu a abych se nezbláznila,vytáhla jsem látky a začala jsem si hrát.Ale že mně to tak chytne jsem nečekala.Teď můžu opisovat od Vás a tak mám nápady na hodně dlouho.Tenhle koníček je náročný na prostor i na čas,ale že léčí bolavou dušičku,jsem se přesvědčila a jako lék ho doporučuji dál.Mějte se hezky a děkuji za nápady,Štěpánka

Díky

(Květoslava, 19. 9. 2010 0:23)

Pani Moniko, zdravím Vás.
Máte moc hezké a užitečné stránky. Hlavně ty návody na šití jsou beza.Hned si Vás ukládám a budu Vám tu šmejdit. Děkuji.

Re: Díky

(Moni, 20. 9. 2010 7:05)

Děkuji za pochvalu, na stránkách se podílejí i ostatní děvčata, která posílají své fotky. V jejich galeriích je spousta inspirace a krásných prací :-)

Re: kufřík

(MoniC, 26. 8. 2010 10:20)

Kufřík je na Kunhůtkách :-) Je tam i spousta jiných vychytávek a určitě stojí za to tyhle stránky prozkoumat.

kufřík

(Jana, 26. 8. 2010 10:09)

Ahoj Moniko,
teda ten kufřík je SUPER !! Kde se dá sehnat návod ?

Cesta kolem světa

(Marta, 26. 7. 2010 18:53)

Dobrý den Moniko,
nalezla jsem v PC Vaše stránky a přímo mně nadchl polštářek "Cesta kolem světa". Příští týden to zkusím, i když pochybuji, že se to napoprvé podaří tak jako Vám. Ale budu se snažit!Jste moc šikovná!
Až to bude hotové, pošlu fotku.
Naschledanou

NWTUQMDQzPLS

(razer22@yahoo.com, 27. 3. 2010 18:10)

Very Good Site <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/mefefyteuker ">loli paradise superguide</a> %)) <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/ytaludibejel ">fashion lolitas nn</a> =PP <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/ikybihu ">virgin young lolitas</a> 9960 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/hyhyreqo ">cute lol nude</a> 37987 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/ebonujeheat ">child lolita nude art</a> 3328 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/yymiydo ">lolita little teen</a> >:((( <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/okigyfuon ">young nymphet lolita ls magazine</a> :-))) <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/akyujucebiqo ">child loli cp</a> 869254 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/atikero ">desired angels portal lolitas</a> dfryb <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/bupumoryme ">sweet lolitas pussy bbs</a> bxlfv <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/unipinyden ">latvian nude lolitas</a> =-(( <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/esanigis ">lolita free sex thumbnails pictures of oral herpes what do the look like</a> 7778 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/erohikylupid ">lolita top100 boy</a> 295 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/gidijyahasu ">lolita young</a> :((( <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/iygosata ">cgiworld loli</a> 9700 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/payemecin ">hot virgin preteen girl lolita</a> ukz <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/eqeaosyo ">young lolita humiliation sex videos</a> sqhjzt <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/qaredyc ">www exteame prelolita com</a> >:DDD <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/odypykot ">lolita zep ranchi bbs</a> 6106 <a href=" http://www.us.splinder.com/profile/kumahomesifa ">elwebbs bbs lolita</a> 81517


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »