Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tašky

(Danule, 13. 2. 2008 20:48)

... tak pokud jsem Marcelce pochválila první tašku, tak ted už nemám slov v tom nejlepším smyslu slova :-)), obzvláště ta růžová (poslední v galerii) je úžasná už ted, natož po doplnění šálkou. Tu bych se bála vzít ven, aby se jí něco nestalo :-) Tak moc mě to nadchlo, že hned zítra poběhnu sekáče, nakouknu do své kouzelné skříně :-)a začnu přemýšlet nad šitím tašky už docela vážně. Došití všeho rozešitého počká :-) a tohle bude mít přednost.... Jsem moc a moc ráda, že jsem tyhle stránku objevila a děkuji Monice, že je tak skvěle vede :-) (Moni, díky za vytvoření galerie, u Tvého komentáře jsem se až červenala...)

Galerie od Danule

(Moni, 13. 2. 2008 20:09)

Ahoj Danule, zírám a žasnu, co všechno jsi už ušila. Teď jsem 2 dny nebyla moc doma, ale zkusím napravit resty a vytvořit Ti tu slíbenou galerii. Tak jdu na to, dokud je u počítače volno (to se nestává moc často ...) :-))
Pro ostatní děvčátka - heč, já už jsem se mohla pokochat fotkami :-))))))

Díky

(Máca, 13. 2. 2008 17:36)

Teda smekám,jste zlatíčko,teď jsem dětem pustila pohádku tak jdu okukovat a móóóc díky.:)

pokračování

(Danule, 13. 2. 2008 17:33)

ještě jsem našla:
http://www.stoklasa.cz/eshop.php?par=s0109
tam je nabídka úúúúplně všechno :-))

spony atd

(Danule, 13. 2. 2008 17:11)

Marci, zatím jsem našla jen stránky:
http://www.kozenagalanterie.prodejce.cz/fotogalerie.htm

ale prodej přes net to asi není, tož budu pátrat dál :-) třeba se mi to bude taky hodit :-). Když jsem byla v lednu v Praze, narazila jsem úplně náhodou na naprosto skvělý obchd s řemeslnými potřebami, či co to bylo, no myslím, že tam měli vše. I když tehdy jsem jen kupovala karabinku k vodítku na pesana :-) Tak kdybys měla cestu kolem (Prahy), popíšu Ti, kde to bylo :-))

Kuřátka

(Máca, 13. 2. 2008 13:13)

Tak to je super,já se už těším na foto.Třeba mě to popíchne,abych se do nich taky pustila.Ale nevím,nevím,teď jsem tu slintala nad zajíčky,tak uvidím do čeho se pustím dřív.:)

Marci...

(Danule, 13. 2. 2008 10:49)

.... kuřátka dopadla skvěle (podle skvělého návodu) už jsem je posílala Monice. Mám už takovou malou slepičárnu, já když se do něčeho pustím, tak ve velkém :-)).

Tašky

(Marcela, 13. 2. 2008 9:42)

Děvčata děkuji za pochvaly,ale konkurovat takto pěkným taškám bych si nedovolila,ale jako inspirace super.Jen je trochu problém se sháněním různých sponek.Musím zkusit zabrouzdat na netu,tak kdyby jste měla některá tip ráda uvítám.Danule a jak dopadli kuřátka,já jsem je ještě nezkusila,ale mám je taky v plánu.

Taška

(Dana, 12. 2. 2008 21:27)

Marcelina kabelka může směle konkurovat těmhle značkovým:
http://moda.dama.cz/clanek.php?d=8479
Je totiž naprosto skvělá.

Taška

(Danule, 12. 2. 2008 14:59)

Už jsem viděla Marcelčin výtvor a je naprosto, naprosto super. Tak nevím jestli mě to odradí nebo navnadí taky se o něco takového pokusit!! :-)

Ten "nejšikovnější" ...

(Moni, 11. 2. 2008 10:01)

... je u nás manžel, který v sobotu pokosil v obýváku lustr. Kouličky z něj padaly jak jablka ze stromu. Sice jsem už chtěla koupit nový, ale že bych se s tím starým musela loučit tak dramaticky, to zase ne ... :-))
Jo Dano, jarní práce na zahradě jsou u nás taky vždycky hodně nárazové. Náročné je taky vybrat, co se porazí, protože všechny stromky mají hodně za sebou a každý zvlášť naše babi hájí vlastním tělem :-)) Jak znám Váš smysl pro humor (viz sobí parohy), bude Valentýnek určitě VELMI originální :-))

Krásné pondělí

(Dana, 11. 2. 2008 9:46)

Zdravím šikulky a těším se na případné nové návody. Moni: u nás byl v neděli za nejlepšího a nejšikovnějšího manžel, který skončil s pilou při kácení starých vyžilých jabloní. Byli jsme v Pace, ale jen pracovně. Až pojedeme příště, dám vědět, ale teď to byl jen rychlý pracovní nálet. :-)
Po návratu jsem šila valentýnský dárek, ale dámy, to Vám neukážu, asi by se to nehodilo dát do galerie, je to malinko rozverné, když použiju eufemismus.

také zdravím

(Danule, 10. 2. 2008 22:09)

.... a veřejně tu musím poděkovat Marcele za návod, byť "slovní" :-)protože mi to moc pomohlo. Tak nějak jsem měla představu jak to bude vypadat, ale postup šití jsem teprve pilovala :-)). Tak mi moc přišlo vhod, že Marcelka tak skvěle napsala, jak na to. Když Monika požaduje :-)ještě očička, tož koupím zítra korálky a budu přišívat. Marci, pokud máš nějaké tašky, rozděl se o ně s ostatními a přidej do galerie :-) budu se těšit :-).

Nedělní pozdrav

(Moni, 10. 2. 2008 19:05)

Ahoj děvčátka,
tak jak jste si všechny užily víkend? Z mých šicích plánů moc nezbylo, neb návštěva stíhala návštěvu ... Dnes jsem k tomu sice sedla, ale protože šiju zadní díly polštářků, tak z toho zrovna úzasňácí pocit nemám. Tedy teď už skoro ano, protože mám hotovo a jdu šít lemy :-))
Dano, taky mě napadlo, že vykřikovat moc nahlas, že jsem nejlepší a všechno zvládnu, by se mi mohlo u nás doma vymstít ... Teď zrovna řešíme, kdy a jak zvládneme pořezat nějaké stromy v sadu, a když budu za nejlepší, mohla bych skončit s motorovou pilou v ruce :-))
Máco, Ty že máš málo zkušeností? Pošli fotky pár svých patchworkových tašek a už Ti nikdo neuvěří, že máš málo zkušeností. Nezapomeň, že začátečník jsem tady já ...!
Danule, moc děkuju za Tvá kuřátka i za jejich rozkreslení na papír, zvládla jsi to skvěle (návod, jak ho tady Máca popsala byl super, viď?), jsi šikulka :-)) Když bys chtěla, mohla bych Ti tu taky založit Tvou galerii, kam bychom postupně dávaly Tvé další (a další a další) výtvory :-))

taktika

(Dana, 8. 2. 2008 21:01)

Milá Moniko, je to velice dobrá taktika, ale musíte si ji aplikovat na sebe tajně. Jakmile i ostatní zjistí, že jste dobrá, výborná a všechno zvládnete, tak za chvíli upadnete pod náporem práce, kterou na Vás ostatní přehodí. Něco o tom vím. :-)

Velikonoce

(Máca, 8. 2. 2008 17:34)

No já nevím soutěžit s tak zkušenými,ale proč né,vždycky to člověka posune dál,jen ten čas tak trochu chybí.Teď musím našít něco na dvoje trhy tak uvidím jak budu stíhat.:)

Máco,

(Moni, 8. 2. 2008 13:58)

já snad ta kuřátka budu muset zkusit ... Můžeme si tady udělat soutěž o nejhezčí velikonoční výrobek a pak si to v anketě nechat vyhodnotit. Dana už má se svými jarními ubrusy náskok, ale jsme dobré a báječné a skvělé, tak toho můžeme ještě všechny dost zvládnout :-))

Jsem dobrá ...

(Moni, 8. 2. 2008 12:37)

Dano, je to fakt dobrá taktika a začala jsem jí uplatňovat i při řízení. Minulý týden jsme zaplatili 8 tis. za opravdu škráblého blatníku a včera jsem najela v Praze na obrubník zepředu(trošičku) a večer v Boleslavi jsem vzala obrubník zadním kolem - rána to byla příšerná a můj muž téměř zkolaboval. No ale snad se nic nestalo - alespoň jsme nic nenašli ... Takže: Jsem dobrá a skvělá a mohlo to dopadnout ještě hůř !!!

Kuřátka

(Marcela, 7. 2. 2008 20:39)

Zdravím vás děvčata.Tak jsem zas nakoukla,děti mají prázdniny tak trochu nestíhám.Koukala jsem,že jste tu řešili kuřátka,jestli máte na mysli takové ty jako jehlánky,tak to jsou dva čtverce sešité ze tří stran pak rozložené a čtvrtá strana je sešitá tak,že ty švy jsou na sobě uprostřed položené a pak sešité.V nějakém švu si musíte nechat otvor na otočení a při sešívání můžete vložit na příslušná místa zobáček a hřebínek a ocásek.Doufám,že to chápete já to takhle neumím vysvětlit,já u toho musím ukazovat.Jestli už jste to vyřešili,tak se omlouvám a ty to Mončo klidně smázni.Díky Jo a pro tu látku se stavím nevím kdy,protože jak už jsem psala kluci jsou doma tak mám o zábavu postaráno.:)M.

Velikonoční prostírýní to další....

(Dana, 7. 2. 2008 11:51)

Jaké velké oči???
Jsi dobrá, jsi výborná, máš na to, to zvládneš....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »