Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

valentýnský polštářek Dany

(Lenka, 15. 2. 2008 9:44)

Viděla jsem, určitě by stál za ukázku. Zdědila jsem pomůcku a ušila též. Dana je prostě Dana. V našem sekáči jsem zase včera zakoupila opravdu nádherné látky, skoro se ani nedá uvěřit, že nejsou nové.

velké poděkování

(Dana, 14. 2. 2008 21:49)

Moni, stejně jste hvězda, že své stránky takhle vzorně vedete i na úkor vlastního šití. A my ostatní se vezeme. Za sebe slibuju, že se budu snažit, abych svými výtvory Vaše stránky pokud možno zdobila. Ještě jednou děkuji za to, že jste se nás ujala a vzala pod křídla svých stránek.

BlueBoard

(Moni, 14. 2. 2008 18:00)

Dano, práce s BlueBoard je pro naprosté amatéry, protože jinak bych byla úplně ztracená :-)) Pokud budu mít od vás děvčat dost materiálů, rozhodla jsem se udělat anketu s hlasováním. K tomu se musím BlueBoardem trošku prokousat, tak ten včerejšek byl vlastně nácvik na těžší operaci :-))
Abych to ale shrnula - zatímco si všechny šijete, já dřepím u PC a sténám nad svéhlavostí mého kompu a nad nepochopitelných uvažováním programátorů, kteřá vůbec netuší, co my, patchworková děvčata, potřebujeme ...

BlueBoard

(Dana, 14. 2. 2008 8:43)

Tak jsem nakoukla a myslím, že by to možná stálo za to. Stránky se Vám hezky rozjely a forum začínáme zahlcovat. :-)) Takhle by forum mohlo zůstat pro návštěvníky, kteří příjdou nahodile. Jste šikula šikovná nejen co se týká šití.

Zádíčka

(Dana, 13. 2. 2008 21:16)

Taky je mi vždycky líto látky na zádíčka, ale to by bylo smutné, kdyby polštář vypadal ze zadu ošklivě. Teď jsem to ovšem vyřešila - valentýnský polštářek je na zip a má krásnou lícovou i rubovou stranu. Vlastně nevím, která je lícová a která rubová. Nicméně - neukážu. :-))
Lenka a já máme zase sekáč s poklady. Někdy to je fakt úžasná nadílka.

látky

(Danule, 13. 2. 2008 21:07)

Mě taky nejvíc nadchnou naše látky. Chodím do prodejny, kde mají i malinkaté zbytečky a jde tam sehnat skvosty :-), pak jen lituju, že je mám někam dát a něco z nich ušít a tak hamouním :-). Nejvíc mi rve srdce, když musím dělat zádíčka k polštářům a zbůhdarma přicházím o metry a metry látek, z kterých by šlo ušít spoustu jiných věcí :-)

Není zač děkovat :-))

(Moni, 13. 2. 2008 20:57)

Danule, nemáš zač děkovat, já jsem ráda, když se na stránkách objeví něco nového a zajímavého. Ještě Ti do galerky šupnu ty dlaždice, ale ty jsou zase uložené v jiném počítači, tak to nebude už dnes ...
Máš pravdu, že ta poslední taška je nádherná (to jsi ji ještě neviděla ve skutečnosti) - já asi všechny ty látky mám doma taky (máme totiž s Mácou jeden společný zdroj) a vůbec mě nenapadlo takhle je poskládat - mimochodem, všechny jsou české ... :-))

tašky

(Danule, 13. 2. 2008 20:48)

... tak pokud jsem Marcelce pochválila první tašku, tak ted už nemám slov v tom nejlepším smyslu slova :-)), obzvláště ta růžová (poslední v galerii) je úžasná už ted, natož po doplnění šálkou. Tu bych se bála vzít ven, aby se jí něco nestalo :-) Tak moc mě to nadchlo, že hned zítra poběhnu sekáče, nakouknu do své kouzelné skříně :-)a začnu přemýšlet nad šitím tašky už docela vážně. Došití všeho rozešitého počká :-) a tohle bude mít přednost.... Jsem moc a moc ráda, že jsem tyhle stránku objevila a děkuji Monice, že je tak skvěle vede :-) (Moni, díky za vytvoření galerie, u Tvého komentáře jsem se až červenala...)

Galerie od Danule

(Moni, 13. 2. 2008 20:09)

Ahoj Danule, zírám a žasnu, co všechno jsi už ušila. Teď jsem 2 dny nebyla moc doma, ale zkusím napravit resty a vytvořit Ti tu slíbenou galerii. Tak jdu na to, dokud je u počítače volno (to se nestává moc často ...) :-))
Pro ostatní děvčátka - heč, já už jsem se mohla pokochat fotkami :-))))))

Díky

(Máca, 13. 2. 2008 17:36)

Teda smekám,jste zlatíčko,teď jsem dětem pustila pohádku tak jdu okukovat a móóóc díky.:)

pokračování

(Danule, 13. 2. 2008 17:33)

ještě jsem našla:
http://www.stoklasa.cz/eshop.php?par=s0109
tam je nabídka úúúúplně všechno :-))

spony atd

(Danule, 13. 2. 2008 17:11)

Marci, zatím jsem našla jen stránky:
http://www.kozenagalanterie.prodejce.cz/fotogalerie.htm

ale prodej přes net to asi není, tož budu pátrat dál :-) třeba se mi to bude taky hodit :-). Když jsem byla v lednu v Praze, narazila jsem úplně náhodou na naprosto skvělý obchd s řemeslnými potřebami, či co to bylo, no myslím, že tam měli vše. I když tehdy jsem jen kupovala karabinku k vodítku na pesana :-) Tak kdybys měla cestu kolem (Prahy), popíšu Ti, kde to bylo :-))

Kuřátka

(Máca, 13. 2. 2008 13:13)

Tak to je super,já se už těším na foto.Třeba mě to popíchne,abych se do nich taky pustila.Ale nevím,nevím,teď jsem tu slintala nad zajíčky,tak uvidím do čeho se pustím dřív.:)

Marci...

(Danule, 13. 2. 2008 10:49)

.... kuřátka dopadla skvěle (podle skvělého návodu) už jsem je posílala Monice. Mám už takovou malou slepičárnu, já když se do něčeho pustím, tak ve velkém :-)).

Tašky

(Marcela, 13. 2. 2008 9:42)

Děvčata děkuji za pochvaly,ale konkurovat takto pěkným taškám bych si nedovolila,ale jako inspirace super.Jen je trochu problém se sháněním různých sponek.Musím zkusit zabrouzdat na netu,tak kdyby jste měla některá tip ráda uvítám.Danule a jak dopadli kuřátka,já jsem je ještě nezkusila,ale mám je taky v plánu.

Taška

(Dana, 12. 2. 2008 21:27)

Marcelina kabelka může směle konkurovat těmhle značkovým:
http://moda.dama.cz/clanek.php?d=8479
Je totiž naprosto skvělá.

Taška

(Danule, 12. 2. 2008 14:59)

Už jsem viděla Marcelčin výtvor a je naprosto, naprosto super. Tak nevím jestli mě to odradí nebo navnadí taky se o něco takového pokusit!! :-)

Ten "nejšikovnější" ...

(Moni, 11. 2. 2008 10:01)

... je u nás manžel, který v sobotu pokosil v obýváku lustr. Kouličky z něj padaly jak jablka ze stromu. Sice jsem už chtěla koupit nový, ale že bych se s tím starým musela loučit tak dramaticky, to zase ne ... :-))
Jo Dano, jarní práce na zahradě jsou u nás taky vždycky hodně nárazové. Náročné je taky vybrat, co se porazí, protože všechny stromky mají hodně za sebou a každý zvlášť naše babi hájí vlastním tělem :-)) Jak znám Váš smysl pro humor (viz sobí parohy), bude Valentýnek určitě VELMI originální :-))

Krásné pondělí

(Dana, 11. 2. 2008 9:46)

Zdravím šikulky a těším se na případné nové návody. Moni: u nás byl v neděli za nejlepšího a nejšikovnějšího manžel, který skončil s pilou při kácení starých vyžilých jabloní. Byli jsme v Pace, ale jen pracovně. Až pojedeme příště, dám vědět, ale teď to byl jen rychlý pracovní nálet. :-)
Po návratu jsem šila valentýnský dárek, ale dámy, to Vám neukážu, asi by se to nehodilo dát do galerie, je to malinko rozverné, když použiju eufemismus.

také zdravím

(Danule, 10. 2. 2008 22:09)

.... a veřejně tu musím poděkovat Marcele za návod, byť "slovní" :-)protože mi to moc pomohlo. Tak nějak jsem měla představu jak to bude vypadat, ale postup šití jsem teprve pilovala :-)). Tak mi moc přišlo vhod, že Marcelka tak skvěle napsala, jak na to. Když Monika požaduje :-)ještě očička, tož koupím zítra korálky a budu přišívat. Marci, pokud máš nějaké tašky, rozděl se o ně s ostatními a přidej do galerie :-) budu se těšit :-).


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »