Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

šablonky vějířovitý polštář

(Jitka, 26. 6. 2008 18:57)

děkuji, už to mám. zatím teda budu jen zbožně koukat, než se do toho pustím.

Pro Jitku - vějířovitý polštář

(MoniC, 10. 6. 2008 18:24)

K šabloně je možné dostat se buď přes rubriku Šablony ke stažení a nebo přes Techniky šití. Odzkoušela jsem před chvilkou obě varianty a fungují mi, tak to bude spíš lokální problém konkrétního počítače. Soubor je uložen s koncovkou pdf, je nutné mít k otevření nainstalován adekvátní program.

vějířový polštář

(Jitka, 10. 6. 2008 17:11)

no a tak mně se ta šablonka vůbec neotevře, protože to nejde. ale krásné stránky

Vějířový polštář

(MoniC, 10. 5. 2008 8:20)

Ahoj Jani, jsem moc ráda, že se Ti podle návodu dobře šilo, na Dámě jsem oba polštářky už obdivovala, jsou moc hezké a líbí se mi i Tvé další výtvory - třeba ta deka pro miminko a vánoční souprava :-))
Monika

Poděkování

(Jablena, 9. 5. 2008 20:26)

Ahoj Moniko. Děkuji ti za hezky přeložený návod na vějířový polštářek,podle kterého jsm ušila ty svoje.
Tvoje stránky jsou moc pěkně a přehledně udělané.
Jana.

Pro Bohdanu

(MoniC, 26. 3. 2008 21:34)

Děkuju za pochvalu, ta vždycky potěší :-)) Vůbec netuším, co je okotování šablony, ale manžel se tváří, že je mu to jasné a že to v autocadu udělá. Bude to chtít ale trošku trpělivosti ...
Přeju krásné šití.
Monika

prosba

(Bohdana, 26. 3. 2008 17:47)

Velmi se mi líbí Váš vějířkovitý polštář a chtěla bych si ho také ušít,ale mám problém.Nejde mi vytisknout šablona a tak jsem chtěla poprosit,jestli by jste ji nemohla okotovat.Velmi by mi to pomohlo.Děkuji
Vaše stránky jsou super,výtvory krásné a že se podělíte o návody velmi příjemné.

Chválím krásné stránky i výrobky

(Krista, 26. 3. 2008 10:50)

Náhodou jsem navštívila Vaše stránky a jen závidím, s patchworkem teprve začínám, chodím na kurz ve Vysokém Mýtě k paní Lence lenkapatchwork.estranky.cz, čerpám nápady a děkuji Krista

valentýnský polštářek Dany

(Lenka, 15. 2. 2008 9:44)

Viděla jsem, určitě by stál za ukázku. Zdědila jsem pomůcku a ušila též. Dana je prostě Dana. V našem sekáči jsem zase včera zakoupila opravdu nádherné látky, skoro se ani nedá uvěřit, že nejsou nové.

velké poděkování

(Dana, 14. 2. 2008 21:49)

Moni, stejně jste hvězda, že své stránky takhle vzorně vedete i na úkor vlastního šití. A my ostatní se vezeme. Za sebe slibuju, že se budu snažit, abych svými výtvory Vaše stránky pokud možno zdobila. Ještě jednou děkuji za to, že jste se nás ujala a vzala pod křídla svých stránek.

BlueBoard

(Moni, 14. 2. 2008 18:00)

Dano, práce s BlueBoard je pro naprosté amatéry, protože jinak bych byla úplně ztracená :-)) Pokud budu mít od vás děvčat dost materiálů, rozhodla jsem se udělat anketu s hlasováním. K tomu se musím BlueBoardem trošku prokousat, tak ten včerejšek byl vlastně nácvik na těžší operaci :-))
Abych to ale shrnula - zatímco si všechny šijete, já dřepím u PC a sténám nad svéhlavostí mého kompu a nad nepochopitelných uvažováním programátorů, kteřá vůbec netuší, co my, patchworková děvčata, potřebujeme ...

BlueBoard

(Dana, 14. 2. 2008 8:43)

Tak jsem nakoukla a myslím, že by to možná stálo za to. Stránky se Vám hezky rozjely a forum začínáme zahlcovat. :-)) Takhle by forum mohlo zůstat pro návštěvníky, kteří příjdou nahodile. Jste šikula šikovná nejen co se týká šití.

Zádíčka

(Dana, 13. 2. 2008 21:16)

Taky je mi vždycky líto látky na zádíčka, ale to by bylo smutné, kdyby polštář vypadal ze zadu ošklivě. Teď jsem to ovšem vyřešila - valentýnský polštářek je na zip a má krásnou lícovou i rubovou stranu. Vlastně nevím, která je lícová a která rubová. Nicméně - neukážu. :-))
Lenka a já máme zase sekáč s poklady. Někdy to je fakt úžasná nadílka.

látky

(Danule, 13. 2. 2008 21:07)

Mě taky nejvíc nadchnou naše látky. Chodím do prodejny, kde mají i malinkaté zbytečky a jde tam sehnat skvosty :-), pak jen lituju, že je mám někam dát a něco z nich ušít a tak hamouním :-). Nejvíc mi rve srdce, když musím dělat zádíčka k polštářům a zbůhdarma přicházím o metry a metry látek, z kterých by šlo ušít spoustu jiných věcí :-)

Není zač děkovat :-))

(Moni, 13. 2. 2008 20:57)

Danule, nemáš zač děkovat, já jsem ráda, když se na stránkách objeví něco nového a zajímavého. Ještě Ti do galerky šupnu ty dlaždice, ale ty jsou zase uložené v jiném počítači, tak to nebude už dnes ...
Máš pravdu, že ta poslední taška je nádherná (to jsi ji ještě neviděla ve skutečnosti) - já asi všechny ty látky mám doma taky (máme totiž s Mácou jeden společný zdroj) a vůbec mě nenapadlo takhle je poskládat - mimochodem, všechny jsou české ... :-))

tašky

(Danule, 13. 2. 2008 20:48)

... tak pokud jsem Marcelce pochválila první tašku, tak ted už nemám slov v tom nejlepším smyslu slova :-)), obzvláště ta růžová (poslední v galerii) je úžasná už ted, natož po doplnění šálkou. Tu bych se bála vzít ven, aby se jí něco nestalo :-) Tak moc mě to nadchlo, že hned zítra poběhnu sekáče, nakouknu do své kouzelné skříně :-)a začnu přemýšlet nad šitím tašky už docela vážně. Došití všeho rozešitého počká :-) a tohle bude mít přednost.... Jsem moc a moc ráda, že jsem tyhle stránku objevila a děkuji Monice, že je tak skvěle vede :-) (Moni, díky za vytvoření galerie, u Tvého komentáře jsem se až červenala...)

Galerie od Danule

(Moni, 13. 2. 2008 20:09)

Ahoj Danule, zírám a žasnu, co všechno jsi už ušila. Teď jsem 2 dny nebyla moc doma, ale zkusím napravit resty a vytvořit Ti tu slíbenou galerii. Tak jdu na to, dokud je u počítače volno (to se nestává moc často ...) :-))
Pro ostatní děvčátka - heč, já už jsem se mohla pokochat fotkami :-))))))

Díky

(Máca, 13. 2. 2008 17:36)

Teda smekám,jste zlatíčko,teď jsem dětem pustila pohádku tak jdu okukovat a móóóc díky.:)

pokračování

(Danule, 13. 2. 2008 17:33)

ještě jsem našla:
http://www.stoklasa.cz/eshop.php?par=s0109
tam je nabídka úúúúplně všechno :-))

spony atd

(Danule, 13. 2. 2008 17:11)

Marci, zatím jsem našla jen stránky:
http://www.kozenagalanterie.prodejce.cz/fotogalerie.htm

ale prodej přes net to asi není, tož budu pátrat dál :-) třeba se mi to bude taky hodit :-). Když jsem byla v lednu v Praze, narazila jsem úplně náhodou na naprosto skvělý obchd s řemeslnými potřebami, či co to bylo, no myslím, že tam měli vše. I když tehdy jsem jen kupovala karabinku k vodítku na pesana :-) Tak kdybys měla cestu kolem (Prahy), popíšu Ti, kde to bylo :-))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »