Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Berninka

(Dana, 2. 2. 2008 20:43)

Tak Moniko, honem povídejte a přehánějte ... jak jste nadšená z nové mašinky, když už na ní trénujete? Jestli co nejdříve neodpovíte, máte na svědomí, že zvědavostí prasknu. :-))

Kuřátka pro Danuli

(Moni, 2. 2. 2008 17:26)

Trojrozměrná kuřátka jsem buď neviděla a nebo jsem na to už zapomněla. Nemáš nějakou fotku, nebo jsou někde na netu?
Učím se s novým strojem, tak teď zkoumám různé druhy nastavení, zkouším patky a stehy a trénuju volné prošívání. Z toho taky vyplývá, že jsem nic nového neušila ...
Neplánuješ v dubnu návštěvu mezinárodní výstavy v Praze? Já určitě pojedu, jen nevím, jestli se přihlásit na nějaký kurz.

Monice - kuřátka

(Danule, 2. 2. 2008 8:57)

Ahoj Moni, a co takhle návod na "třírozměrná kuřátka" ?? :-) Blíží se kvapem velikonoce a já ne a ne přijít na to, jak se šijí... :-((.

Smekám ...

(Moni, 29. 1. 2008 12:14)

Dano, Vy mi něco vyprávějte, jak nestíháte ... Viděla jsem jehelníčky, sedáky a ten nový supr blok. Co to bude? Deka? Moc mě to nadchlo a těším se na pokračování :-))

Resty :-(

(Dana, 24. 1. 2008 21:55)

Moni, já prošívám ty větrníčky a nebere to konce. A ty moje plány, darmo mluvit. Jak dlouho se chystám na watercolor, mám tak krásné ladící zbytky kytičkových látek, lákají mě kaleidoskopy, protože mám krásnou látku, z které by to moc pěkně šlo, pak tu mám takový pěkný dětský kousek ze sekáče, docela by se mi chtělo do nějakého šití na papír, no prostě plánů mrak. A do toho pořád ještě doprošívávám tu velkou deku. Vždycky čekám, až se zahojím a zas kousek udělám. Jak říká Lenka, chtělo by to nechodit do práce, nebo zařídt nějak delší odpoledne a večer. A taky tu jsou lyže, večerní lyžování nemělo chybu.

Kytková deka

(Moni, 24. 1. 2008 21:47)

Ty stránky jsou moc hezké, hned jsem se šla podívat a mám chuť to zkusit. Jenže ... Nejdřív musím udělat všechno, co mám načaté a na co už mám nachystané látky ... Ale jarní prostírání nebo alespoň nějakou malou dečku na stůl asi budu muset udělat :-))
Ještě jednou, díky za typ :-)

Dahlie

(Dana, 24. 1. 2008 21:19)

Ahoj Moniko, hledala jsem něco k jiřinám a našla jsem tuhle stránku. Jsou tam pěkné bloky na kytkovou deku. Přímo ji vidím. Nebo jarní prostírání, prostě cokoliv.
Kdo je zvědavý, tak ať najukne:

http://planet-patchwork.de/?action=patch1&lng=german

Jsem věrná ...

(Moni, 14. 1. 2008 21:20)

Jsem věrná svému starému dobrému Pfafíkovi, je to ale proti mé vůli, protože zatím nejsem na Berninku proškolená. Nepodařilo se mi ještě dohnat paní Klátilovou, no snad budu brzy úspěšná :-))
A děkuju za pochvalu Koaly, byla to piplačka, ale líbila se a asi k ní budu šít ještě deku ...

Koala

(Dana, 14. 1. 2008 20:41)

Moniko, zdravím. Koala je mimořádně ňuhňací, moc se Vám povedla. Jen by mě zajímalo, na jakém stroji jste ji uňuhňala. :-)))

Pro Miriam

(Moni, 10. 1. 2008 8:05)

Mrzí mě, že se Ti to nepovedlo, pokud bys chtěla, nabídka, že Ti to pošlu mailem, platí :-)) Jinak hodně úspěchů při šití čehokoliv ... :-)

Tak to teda nevím...

(Miriam, 10. 1. 2008 6:52)

... čím to bude, protože pomalý počítač zrovna nemáme. No nic, zkoušela jsem to tři dny po sobě a nejde mi to, prostě se mi blokne celý internet. Třeba se podívám někde jinde. Ahoj Miriam

Dlaždice ještě jednou ...

(Moni, 10. 1. 2008 6:51)

Dano, šití dlaždic je daleko jednodušší než popsat, jak na to. Tak jsem ráda, že je to pochopitelné, měla jsem trošku obavy, že je návod kostrbatý a nikdo ho nedočte do konce ... :-))

dlaždice

(Dana, 9. 1. 2008 20:11)

Taky nemám problém s otevřením návodu. A misím konstatovat, že je naprosto perfektní. Pochopila jsem ho snadno i já. Moni, díky.

Návod na magické dlaždice

(Moni, 9. 1. 2008 17:47)

Ahoj Miriam, já to zkoušela na dvou počítačích, funguje mi to v pohodě. Jestli máš pomalejší PC, tak možná trvá déle načtení, soubor má něco přes 1MB. Pokud bys chtěla, můžu Ti soubor poslat mailem. Stačí když mi tady necháš svoji adresu a nebo mi ji pošleš mailem (můj mail je v kontaktu).
Monika

Magické dlaždice

(Miriam, 9. 1. 2008 14:14)

Ahoj Moniko,
ten návod na magické dlaždice nějak nejde otevřít, vždycky mi to zmrzne a nejde mi nic na netu. Zkus se na to podívat. Ahoj Miriam

Věřte - nevěřte

(Dana, 11. 12. 2007 19:53)

Už na to jdu, vyfotím a hned pošlu. Jasně, že doma nezůstanou. Ale musím říct, že jsem je nešila sama. Včera večer jsme si s manželem otevřeli šampaňské a dělali jsme je spolu. Dámy, to je něco, doporučuju!!!

Zvonečky od Dany

(Moni, 11. 12. 2007 17:57)

Dano, kdepak jsou Vaše zvonečky? Ráda bych si je prohlédla a třeba je dala do Vaší galerie :-)) A jsou určené pro Vaši domácnost nebo poputují dál, jako ty, co jsem dělala (a dělám) já?

Zvoneček

(Moni, 11. 12. 2007 17:55)

Milý pane manželi, uznávám, že jsem si dovolila sebrat zvoneček, který jsem od začátku vyrobila pro Alenku do práce. Ale předtím jste si ho potají vzal z mé tašky ... :-)) Ve zvonečkové mánii, která u nás doma zavládla, se mohl snadno ztratit, ale jak bych to vysvětlila Alence ...? A kromě toho, pane manželi, jste si už přivlastnil deku magických dlaždic a bláznivý polštářek (a to všechno během posledních čtrnácti dnů) :-))
Vaše manželka - pravidelná návštěvnice Vašich krásných stránek o fotografování (mimochodem, kdy se dočkám nové galerie? Náhodou vím, že focení jste měl v poslední době opravdu hodně ...)

Zvoneček

(Dana, 11. 12. 2007 14:38)

O tak krásný zvoneček bych se taky urputně drala. Ale heč, včera jsem si ušila čtyři vlastní.

Zvoneček

(Zákazník, 11. 12. 2007 12:13)

Dobrý den paní Čepková. Jsem stálým návštěvníkem Vašich stránek a neustále bedlivě sleduji, co zde máte nového a jak pokračujete ve svém zdokonalování. Vaše díla se mi moc líbí a jelikož jsem si zrovna jedno vybral - zvoneček na úvodní straně - a vy jste mi ho docela obyčejně sebrala z mého pracovního stolu, tak si chci postěžovat, protože byl můůůj!!! Váš manžel :-)))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »