Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsem věrná ...

(Moni, 14. 1. 2008 21:20)

Jsem věrná svému starému dobrému Pfafíkovi, je to ale proti mé vůli, protože zatím nejsem na Berninku proškolená. Nepodařilo se mi ještě dohnat paní Klátilovou, no snad budu brzy úspěšná :-))
A děkuju za pochvalu Koaly, byla to piplačka, ale líbila se a asi k ní budu šít ještě deku ...

Koala

(Dana, 14. 1. 2008 20:41)

Moniko, zdravím. Koala je mimořádně ňuhňací, moc se Vám povedla. Jen by mě zajímalo, na jakém stroji jste ji uňuhňala. :-)))

Pro Miriam

(Moni, 10. 1. 2008 8:05)

Mrzí mě, že se Ti to nepovedlo, pokud bys chtěla, nabídka, že Ti to pošlu mailem, platí :-)) Jinak hodně úspěchů při šití čehokoliv ... :-)

Tak to teda nevím...

(Miriam, 10. 1. 2008 6:52)

... čím to bude, protože pomalý počítač zrovna nemáme. No nic, zkoušela jsem to tři dny po sobě a nejde mi to, prostě se mi blokne celý internet. Třeba se podívám někde jinde. Ahoj Miriam

Dlaždice ještě jednou ...

(Moni, 10. 1. 2008 6:51)

Dano, šití dlaždic je daleko jednodušší než popsat, jak na to. Tak jsem ráda, že je to pochopitelné, měla jsem trošku obavy, že je návod kostrbatý a nikdo ho nedočte do konce ... :-))

dlaždice

(Dana, 9. 1. 2008 20:11)

Taky nemám problém s otevřením návodu. A misím konstatovat, že je naprosto perfektní. Pochopila jsem ho snadno i já. Moni, díky.

Návod na magické dlaždice

(Moni, 9. 1. 2008 17:47)

Ahoj Miriam, já to zkoušela na dvou počítačích, funguje mi to v pohodě. Jestli máš pomalejší PC, tak možná trvá déle načtení, soubor má něco přes 1MB. Pokud bys chtěla, můžu Ti soubor poslat mailem. Stačí když mi tady necháš svoji adresu a nebo mi ji pošleš mailem (můj mail je v kontaktu).
Monika

Magické dlaždice

(Miriam, 9. 1. 2008 14:14)

Ahoj Moniko,
ten návod na magické dlaždice nějak nejde otevřít, vždycky mi to zmrzne a nejde mi nic na netu. Zkus se na to podívat. Ahoj Miriam

Věřte - nevěřte

(Dana, 11. 12. 2007 19:53)

Už na to jdu, vyfotím a hned pošlu. Jasně, že doma nezůstanou. Ale musím říct, že jsem je nešila sama. Včera večer jsme si s manželem otevřeli šampaňské a dělali jsme je spolu. Dámy, to je něco, doporučuju!!!

Zvonečky od Dany

(Moni, 11. 12. 2007 17:57)

Dano, kdepak jsou Vaše zvonečky? Ráda bych si je prohlédla a třeba je dala do Vaší galerie :-)) A jsou určené pro Vaši domácnost nebo poputují dál, jako ty, co jsem dělala (a dělám) já?

Zvoneček

(Moni, 11. 12. 2007 17:55)

Milý pane manželi, uznávám, že jsem si dovolila sebrat zvoneček, který jsem od začátku vyrobila pro Alenku do práce. Ale předtím jste si ho potají vzal z mé tašky ... :-)) Ve zvonečkové mánii, která u nás doma zavládla, se mohl snadno ztratit, ale jak bych to vysvětlila Alence ...? A kromě toho, pane manželi, jste si už přivlastnil deku magických dlaždic a bláznivý polštářek (a to všechno během posledních čtrnácti dnů) :-))
Vaše manželka - pravidelná návštěvnice Vašich krásných stránek o fotografování (mimochodem, kdy se dočkám nové galerie? Náhodou vím, že focení jste měl v poslední době opravdu hodně ...)

Zvoneček

(Dana, 11. 12. 2007 14:38)

O tak krásný zvoneček bych se taky urputně drala. Ale heč, včera jsem si ušila čtyři vlastní.

Zvoneček

(Zákazník, 11. 12. 2007 12:13)

Dobrý den paní Čepková. Jsem stálým návštěvníkem Vašich stránek a neustále bedlivě sleduji, co zde máte nového a jak pokračujete ve svém zdokonalování. Vaše díla se mi moc líbí a jelikož jsem si zrovna jedno vybral - zvoneček na úvodní straně - a vy jste mi ho docela obyčejně sebrala z mého pracovního stolu, tak si chci postěžovat, protože byl můůůj!!! Váš manžel :-)))

šikulce

(Martina, 29. 10. 2007 17:30)

Ahoj Moni.Teda,ty jseš pohotová.Zkusit bych to mohla,ale nemusíš stím návodem spěchat,myslím že by to stačilo až po vánocích.Mám nastříhané 2deky,zachvíli budu péct perníčky a do toho budem trochu bourat zdít a malovat:o).Takže při nejlepší vůli bych se k tomu nedostala.Na str.Bohemia patchwork klubu jsem koukala,líbí se mi a na jaře bych se chtěla jet na setkání podívat.Mám v PHA sestru,tak by to neměl být problém.Měj se moc hezky,zase k Tobě juknu.ahojky Martina

Mrkněte na to, šikulky

(Dana, 29. 10. 2007 12:47)

Je to sice v maďarštině, ale myslím, že to nevadí. Některé věci jsou úžasné.
http://martaneni.uw.hu/main/fooldal.html

Šití přes papír

(Moni, 28. 10. 2007 19:52)

Marti, já jsem z Jičínska, takže do Prahy to nemám zase tak daleko. Jezdím tam na setkání Bohemia Patchwork Klubu, potom na nákupy k paní Warausové a tenhle měsíc jsem tam taky absolvovala kurz lepených křivek, když se o nich tak všude píše ... :-)) To pro mě byla fakt bomba!
Kdybys měla zájem, můžu během listopadu připravit obrázkový návod na šití přes papír, je to moje oblíbená technika. V šablonách ke stažení mám pár hvězd, které se podle toho dají ušít a na internetu je poměrně hodně stránek s různými vzory.
A ještě k pomůckám - život bez podložky, řezáku a pravítka si už vůbec neumím představit :-)) To se radši vzdám ledničky :-))

Šikulce

(Martina, 28. 10. 2007 19:26)

Moni omlouvám se za chyby.Vždy když to odkliknu,tak se chytám za hlavu,co jsem tam zase udělala za chyby.Pa

Šikulka

(Martina, 28. 10. 2007 19:23)

Ahoj Moni.Dík za odpověď.Klidně se červenej,ale chválu jsem fakt nepřehnala.Závidím Ti tu sbírku knih a časopisů.Já bohužel jazyky neovládám,takže kupuji vše jen v češtině.Hodně šikulek píše o patchworku přes papír,asi budu vypadat blbě,ale tuhle techniku vůbec neznám.Stříhám jen podle šablon a snad si pořídím podložku+řezák+pravítko.Moni můžu se zeptat odkud jsi?Typla bych si kolem PHA.Píšu si z děvčaty z Moravy a to je bohužel daleko.Chtěla bych se příští rok přihlásit do některého kursu,tak se snažím dohledat něco blíž mého bydliště.Bydlím přibližně na půl cesty mezi Karlovýmí Vary a CHomutovem.Přeji Ti pohodový fajn týden.Ahojky,Martina

Odpověď Martině

(Moni, 28. 10. 2007 10:21)

Ahoj Marti, skoro se tady červenám nad tou chválou. Jsem strašně moc ráda, že se Ti líbí stránky i moje práce. Mám docela slušnou sbírku zahraničních knih i časopisů, ze kterých čerpám, kromě šití si tak procvičím i němčinu a (bídnou) angličtinu :-))
Na deku paní Dany už se taky moc těším, jsem strašně moc zvědavá na její výsledné veledílo. Drze doufám, že bude zdobit tyto stránky :-)))

pro šikulky

(Martina, 27. 10. 2007 13:51)

Ahoj Moni.Teda,upřímně.Ty a začátečník?Máš úžasné prácičky.Je vidět ta úžasná propracovanost.Barvičky a vzory-prostě nádhera.Já jsem úplný začátečník a když vidím na stránkách tolik šikovných šikulek,pochybuji o své zručnosti.Mám ráda ruční práce jako takové,ale poslední dobou jsem se zaměřila na křížkovou výšivku a patchwork.Bohužel mi chybí praxe a hlavně zkušenosti druhých.Tvoje stránky jsou moc fajn :o)),internet unás začal fungovat asi před 3měsíci,takže jsem začala hledat nějaké zpřízněné duše:to jsem koukala co jich je.U tebe jsem poprvé a vím že né naposled.No a co se týká p.Dany,táké nádhera.Smekám před množstvím dílků na jedné dece.Moni měj se hezky,ať víc šiješ než pářáš.Ahojky,Martina


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »