Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování Monice a jejímu webmasterovi

(Dana, 12. 9. 2007 9:50)

Chtěla bych taky vyslovit poděkování Monice a jejímu manželovi za to, že mi umožnili ukázat moje dílka i ostatním. Nejen, že se Monika dělí o rady a návody, ale i nezištně poskytla prostor na svých stránkách někomu jinému. Je to SUPER holka !!!

naše PC že není přípraveno?

(Petr, 12. 9. 2007 8:38)

Teda Moni, náš počítač včetně dvorního webmastera je ti stále k dispozici, to, co neumožnilo na stránkách vytvořit více galerií nebylo vinou našeho PC, ale toho, že prostě to e-stránky nedovolují, jde tam zhotovit jen jedna sekce Fotogalerie. S pozdravem lehce dotčený "webmaster" :-)))

všem bohyním jehly

(Alena, 12. 9. 2007 7:58)

Tak se tady probírám těmi skvosty na fotkách, diskuzí a návody a smekám před vámi děvčata! Tolik zapálených a šikovných ručiček! Moniku to tedy vzalo pořádně! Je mi líto, že nemohu přispět, ale sleduji a fandím!!
Alena

Pro Danu

(Moni, 10. 9. 2007 16:48)

Z počítače bývám někdy pořádně vytočená. Sice i doma i v práci stále upgradeujeme, ale když si pak vymyslím nějakou "lahůdku", narazím na to že PC není na takové vylomeniny připraveno ... Takže chápu Váš smutek. Ale na druhou stranu, já se ráda na něco těším, tak teď to budou Vaše fotečky, které budu napjatě očekávat :-)) To už bude určitě i Bargello :-))

Pro Moni

(Dana, 10. 9. 2007 15:04)

Mne zase bere "Bouře na moři", ale já nemám rozešitých víc věcí, vždycky každou dotáhnu až do konce a potom jdu do další. Takže až na to přijde řada. A samozřejmě mám ještě v hlavě další věci, které chci zkusit, po současném rozešitém Bargellu to bude Watercolor. Jinak jsem nešťastná ( ale to je silné slovo, jsem totiž veskrze pozitivní člověk ), protože počítač doma je dle sdělení manžela totálně umřelý a bude to stát balík. Takže jsem odkázaná na tenhle, z kterého nejsem schopná nijak poslat fotky. Prostě neprojdou. Snad nebude oprava domácího mozku trvat dlouho a obrázků se dočkáte.

Pro Danu

(Moni, 10. 9. 2007 13:47)

Stránky jsou naprosto úžasné, ani jedny jsem neznala. Na Kludekoneru jsem objevila deku ze vzoru New York Beauty. Šablonu na něj mám už nějakou chvíli doma, ale zatím mi chyběl ten správný zápal. No myslím, že teď se dostavil :-)) Mám tedy další věc, kterou prostě budu muset vyzkoušet ...

Mrkněte na to

(Dana, 10. 9. 2007 10:43)

Možná jste tyhle stránky již objevili, ale pokud ne, dávám tip:
www.kludekoner.dk
www.quiltville.com
Na Kludekoneru je každý den něco nového pro inspiraci, na Quilvillu zase kromě inspirace i pár vychytávek.

Pro Ivu

(Moni, 6. 9. 2007 7:17)

Děkuji za pochvalu recenzí knížek i Zuzanky :-) Aplikaci ráda nafotím a dám na stránky, jen se musím prohrabat spoustou materiálů a vybrat něco, do čeho budu mít chuť se pustit. Dejte mi tak čtrnáct dní (to jsem ale optimista :-)) a na najdete to tady.
Odkaz na mé stránky si samozřejmě dát můžete, je to pro mě jako milé pohlazení. Jen jsem tento týden začala své stránky rozšiřovat, tak je teď tady dost zmatené, spousta toho nefunguje a celkově je to teď nepřehledné.

1000 x díky pro Danu

(Moni, 6. 9. 2007 7:02)

Moc děkuji za pochvalu, jsem ráda, že jste zde našla něco pro sebe :-)) Na Vaše obrázky se moc těším, ráda se nechám inspirovat. A musím Vám říct, že Vaše "nakopnutí" je i nakopnutím pro mě, chystám další článek o "rag" quiltu.

Krásné stránky

(Iva, 5. 9. 2007 19:00)

Moc se mi Vaše stránky líbí, oceňuji návody, to opravdu každý na stránky nedává, ale je to potřeba. Prima recenze na knížky, ukázky prací. Líbí se mi moc Zuzanka, aplikovat neumím, uvítala bych ještě tedy např. nafocený začátek aplikace. Díky Iva
Mohu dát odkaz na Vaše stránky na moji diskuzi o PW?

1000 x díky

(Dana, 5. 9. 2007 13:48)

Milá Moniko,
kdo začíná šít patchwork, je opravdu vděčný za každou dobrou radu. A já zatím nikdy nezkoušela Watercolor. Ale dám se do toho. Díky za radu a nakopnutí k činu. A pošlu obrázky toho, co jsem zatím upatlala, na Váš e-mail. Dana

Mila Monika!

(Krasimira Mitikova, Bulgaria, 31. 8. 2007 18:24)

You know I cannot write well Czech:(, because of that: CONGRATULATION!!!
I didn't know you have such gold hands! You are fantastic! Your work is so beautiful like you and your soul!
I wish you and your loving husband (congratulations for his wonderful web side, too), your family, to be always so happy!
Good luck and friendly regards!

Mým dvěma přispěvatelům :-)

(Moni, 30. 5. 2007 12:09)

Děkuju za pochvalu, ale to, co v patchworku vytvářím, nejsou ani první krůčky - spíš jen takové patchworkové batolení. Myslím, že největší úspěch bych doma sklidila, kdybych do patchworkového obalu zabalila nový objektiv (nejlépe s červeným kroužkem) :-))

Nový polštářek už se rýsuje, až bude hotový, bude k vidění v galerii :-)) Potom se určitě rozepíšu i o technice, která vyvolala tolik vzpomínek u mého manžela :-)

Opilcova stezka

(Petr, 30. 5. 2007 7:25)

Monča tady vůbec nepíše, jak pokračuje každým dnem ve své tvorbě. Tak to je na mě, abych se zmínil o tom, že včera dělala opilcovu stezku. Si pamatuju tuhle stezku z mládí, vedla každý pátek z Lípy (to je malebná hospůdka u náměstí)k nám domů na Vlkov. Co znamená opilcova stezka v patchworku už sice vím, ale nevím proč se tomu tak říká. Žádám tedy jasné vysvětlení! Jinak budu muset si zajít pro vysvětlení zase do Lípy :-). Ale to až v tom ponču! Obal na objektiv potřebuji, vlastně obal, který by zahrnoval i plovací vestičku. Tak hezký den všem a trošku tu holku popíchněte ať sem víc píše!

Ahojda,

(A T, 24. 5. 2007 20:59)

tak vidím, že jste stránky zase o kus rozšířili a vylepšili. Držím palce a těším se na výstavu patchworku u nás, jak jsme se do budoucna domlouvali. Mimochodem, až manžel oblékne indiánské pončo, přijedu si ho vyblejsknout, ale věřím, že by uvítal i obal na objektiv z patchworku v khaki barvě. Jinak - galerie zajímavá a pěkná, stránky pěkně rostou! Přeji vše dobré a krásný den!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9