Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Ivanu

(Moni, 25. 9. 2007 7:12)

Moje první Flying geese jsem šila zrychleným postupem, který obecně miluju, a když jsem je sešila k sobě chyběly jim špičky ... Chybami se člověk učí, teď šiju Lone Star, na kterou jsem si v Prameni koupila vánoční látky. Šiju ji ze sedmi různých látek a je to docela mazec, aby se mi špičky potkávaly, tak jak to má být :-))
K batikování jsem se celé léto nedostala, i když už od červnového setkání jsem to měla v hlavě, protože mě Mirka Fáberová svou přednáškou fakt nadchla. Ale ono na to jednou dojde :-)
Na příští setkání se taky už moc těším, v diáři už to mám vyznačeno, abych tam nic jiného neprskla :-)

Taky jsem byla u Pramene

(Ivana, 24. 9. 2007 21:37)

Taky jsem načerpala spoustu inspirace. Za posledních pár dnů jsem nabatikovala několik kusů látky, něco už jsem začala i stříhat. Chci zkusit Flying geese - létající husy. Na obrázku vypadají jednoduše, ale dalo mi trochu práce vymyslet, jak je co nejjednodušeji ušít.
Držím palce do dalšího šití a doufám, že se uvidíme v polovině prosince zase u Pramene.

V Prameni u pramene

(Moni, 16. 9. 2007 21:26)

Dano, přijela jsem domů asi v šest a celý večer jsem stříhala látky. Dnes jsem zase celé odpoledne prala a žehlila látky ... Nakoupila jsem úlně úúúúžasný dětský zimní flanel (pošlu fotku), to bude rag jak víno :-))
Samotné setkání je vždycky úžasné, pokaždé se něco nového naučím a žasnu nad jednoduchostí a genialitou některých fíglů.

Hotel Pramen

(Dana, 16. 9. 2007 21:20)

Moniko, to musela být zase pobídka do něčeho nového se pustit. Prohlížím, kochám se a děkuji za zprostředkování zážitku. Nádhera!!!

Evě

(Moni, 15. 9. 2007 17:35)

Ahoj Evo,
vůbec nejsi drzoun, tohle je fakt dost náročný a zdlouhavý postup a dělám ho tehdy, když se chci "předvést" a u hodně malých aplikací. Aplikace hustým entlem je fajn věc, kterou taky používám (a často :-)) Tenhle postup byl na konkrétní přání, kdy to přišívání nemá být patrné. Určitě existuje hodně dalších možností, viděla jsem i medvídka přiaplikovaného výšivacím kroužkovým stehem ...
Měj se moc hezky, jsem ráda, že se Ti na těchto stránkách líbilo :-))
Moni

drzoun

(Eva, 15. 9. 2007 13:50)

Ahoj,
obdivuju všechny,co mají šikovné ručičky a spoustu trpělivosti:-)
Ptohlédla jsem si tvouje stránky a je to tu moc pěkné a spousta věciček.
Píšu drze kvůli aplikacím.Dívala jsem se do návodu,kde popisuješ aplikování čepičky panence.Živím se výrobou svetrů s aplikacemi a teda musím konstatovat,že bych si nevydělala ani na slanou vodu.Všechny aplikace přišívám na stroji hustým entlem.Takže obdivuju i zručnost přišívání tímhle způsobem.
Ahoj Eva

Pro Martinu

(Moni, 14. 9. 2007 21:34)

Ahoj Martino,
nemůžu tajit, že mě Tvá pochvala moc těší :-)) Šití přes papír patří k mým oblíbeným a ráda bych na příští výstavu v Praze ušila touto technikou deku. Jen si říkám, jestli to ode mě není přeci jen dost velká drzost ...
Měj se krásně :-)

Začátečník?

(Hoksela, 13. 9. 2007 6:40)

Ahoj Moni,
píšeš, že jsi začátečník, ale nepoznala bych to. Jsi moc šikovná a vidím, že stejně jako já máš oblíbené Bonetky a asi i dětské věcičky. Moc se mi líbí polštářek s medvídky v kombinaci želeno-červené a i dětská deka se srdíčky, ale ne, máš tady hezké všechno. Chci si napsat o jednu knihu papírové techniky pod stromeček, už mi teče po ní slina asi půl roku, zatím čerpám jen z netu. Dívala jsem se, že ty už jsi vyzbrojená knihou a ne jednou.
Moni, ať se ti daří při tvé tvorbě nadále tak dobře jako teď, určitě zase někdy přijdu namrknout. Měj se hezky, Martina

Teď se tady červenám

(Moni, 12. 9. 2007 10:39)

Milá Dano, tolik chvály si určitě nezasloužím, protože Vaše výtvory jsou příjemným obohacením těchto stránek. Jsem moc ráda, že na sebe máme kontakt a už se moc těším i na osobní setkání.

Péťovi

(Moni, 12. 9. 2007 10:36)

Pro mé patchworkářské a počítačové počínání je třeba hodně trpělivosti a Ty ji máš se mnou i s mými občas asi nereálnými požadavky. A jsem ráda, že jsi mi stále k dispozici, protože bych konečně měla ráda rozšířené stránky i o vyšívání a háčkování. Všechny ty věcičky, které máme ve skříni, určitě stojí za zveřejnění ...
Takže i když Ti děkuji stále a patřičně si Tě hýčkám, tak ještě jednou veřejně říkám: DĚKUJI :-)

Poděkování Monice a jejímu webmasterovi

(Dana, 12. 9. 2007 9:50)

Chtěla bych taky vyslovit poděkování Monice a jejímu manželovi za to, že mi umožnili ukázat moje dílka i ostatním. Nejen, že se Monika dělí o rady a návody, ale i nezištně poskytla prostor na svých stránkách někomu jinému. Je to SUPER holka !!!

naše PC že není přípraveno?

(Petr, 12. 9. 2007 8:38)

Teda Moni, náš počítač včetně dvorního webmastera je ti stále k dispozici, to, co neumožnilo na stránkách vytvořit více galerií nebylo vinou našeho PC, ale toho, že prostě to e-stránky nedovolují, jde tam zhotovit jen jedna sekce Fotogalerie. S pozdravem lehce dotčený "webmaster" :-)))

všem bohyním jehly

(Alena, 12. 9. 2007 7:58)

Tak se tady probírám těmi skvosty na fotkách, diskuzí a návody a smekám před vámi děvčata! Tolik zapálených a šikovných ručiček! Moniku to tedy vzalo pořádně! Je mi líto, že nemohu přispět, ale sleduji a fandím!!
Alena

Pro Danu

(Moni, 10. 9. 2007 16:48)

Z počítače bývám někdy pořádně vytočená. Sice i doma i v práci stále upgradeujeme, ale když si pak vymyslím nějakou "lahůdku", narazím na to že PC není na takové vylomeniny připraveno ... Takže chápu Váš smutek. Ale na druhou stranu, já se ráda na něco těším, tak teď to budou Vaše fotečky, které budu napjatě očekávat :-)) To už bude určitě i Bargello :-))

Pro Moni

(Dana, 10. 9. 2007 15:04)

Mne zase bere "Bouře na moři", ale já nemám rozešitých víc věcí, vždycky každou dotáhnu až do konce a potom jdu do další. Takže až na to přijde řada. A samozřejmě mám ještě v hlavě další věci, které chci zkusit, po současném rozešitém Bargellu to bude Watercolor. Jinak jsem nešťastná ( ale to je silné slovo, jsem totiž veskrze pozitivní člověk ), protože počítač doma je dle sdělení manžela totálně umřelý a bude to stát balík. Takže jsem odkázaná na tenhle, z kterého nejsem schopná nijak poslat fotky. Prostě neprojdou. Snad nebude oprava domácího mozku trvat dlouho a obrázků se dočkáte.

Pro Danu

(Moni, 10. 9. 2007 13:47)

Stránky jsou naprosto úžasné, ani jedny jsem neznala. Na Kludekoneru jsem objevila deku ze vzoru New York Beauty. Šablonu na něj mám už nějakou chvíli doma, ale zatím mi chyběl ten správný zápal. No myslím, že teď se dostavil :-)) Mám tedy další věc, kterou prostě budu muset vyzkoušet ...

Mrkněte na to

(Dana, 10. 9. 2007 10:43)

Možná jste tyhle stránky již objevili, ale pokud ne, dávám tip:
www.kludekoner.dk
www.quiltville.com
Na Kludekoneru je každý den něco nového pro inspiraci, na Quilvillu zase kromě inspirace i pár vychytávek.

Pro Ivu

(Moni, 6. 9. 2007 7:17)

Děkuji za pochvalu recenzí knížek i Zuzanky :-) Aplikaci ráda nafotím a dám na stránky, jen se musím prohrabat spoustou materiálů a vybrat něco, do čeho budu mít chuť se pustit. Dejte mi tak čtrnáct dní (to jsem ale optimista :-)) a na najdete to tady.
Odkaz na mé stránky si samozřejmě dát můžete, je to pro mě jako milé pohlazení. Jen jsem tento týden začala své stránky rozšiřovat, tak je teď tady dost zmatené, spousta toho nefunguje a celkově je to teď nepřehledné.

1000 x díky pro Danu

(Moni, 6. 9. 2007 7:02)

Moc děkuji za pochvalu, jsem ráda, že jste zde našla něco pro sebe :-)) Na Vaše obrázky se moc těším, ráda se nechám inspirovat. A musím Vám říct, že Vaše "nakopnutí" je i nakopnutím pro mě, chystám další článek o "rag" quiltu.

Krásné stránky

(Iva, 5. 9. 2007 19:00)

Moc se mi Vaše stránky líbí, oceňuji návody, to opravdu každý na stránky nedává, ale je to potřeba. Prima recenze na knížky, ukázky prací. Líbí se mi moc Zuzanka, aplikovat neumím, uvítala bych ještě tedy např. nafocený začátek aplikace. Díky Iva
Mohu dát odkaz na Vaše stránky na moji diskuzi o PW?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »