Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budu ráda, když zde nebo v Návštěvní knize necháte svůj vzkaz, připomínku, námět ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Danu

(Moni, 10. 9. 2007 13:47)

Stránky jsou naprosto úžasné, ani jedny jsem neznala. Na Kludekoneru jsem objevila deku ze vzoru New York Beauty. Šablonu na něj mám už nějakou chvíli doma, ale zatím mi chyběl ten správný zápal. No myslím, že teď se dostavil :-)) Mám tedy další věc, kterou prostě budu muset vyzkoušet ...

Mrkněte na to

(Dana, 10. 9. 2007 10:43)

Možná jste tyhle stránky již objevili, ale pokud ne, dávám tip:
www.kludekoner.dk
www.quiltville.com
Na Kludekoneru je každý den něco nového pro inspiraci, na Quilvillu zase kromě inspirace i pár vychytávek.

Pro Ivu

(Moni, 6. 9. 2007 7:17)

Děkuji za pochvalu recenzí knížek i Zuzanky :-) Aplikaci ráda nafotím a dám na stránky, jen se musím prohrabat spoustou materiálů a vybrat něco, do čeho budu mít chuť se pustit. Dejte mi tak čtrnáct dní (to jsem ale optimista :-)) a na najdete to tady.
Odkaz na mé stránky si samozřejmě dát můžete, je to pro mě jako milé pohlazení. Jen jsem tento týden začala své stránky rozšiřovat, tak je teď tady dost zmatené, spousta toho nefunguje a celkově je to teď nepřehledné.

1000 x díky pro Danu

(Moni, 6. 9. 2007 7:02)

Moc děkuji za pochvalu, jsem ráda, že jste zde našla něco pro sebe :-)) Na Vaše obrázky se moc těším, ráda se nechám inspirovat. A musím Vám říct, že Vaše "nakopnutí" je i nakopnutím pro mě, chystám další článek o "rag" quiltu.

Krásné stránky

(Iva, 5. 9. 2007 19:00)

Moc se mi Vaše stránky líbí, oceňuji návody, to opravdu každý na stránky nedává, ale je to potřeba. Prima recenze na knížky, ukázky prací. Líbí se mi moc Zuzanka, aplikovat neumím, uvítala bych ještě tedy např. nafocený začátek aplikace. Díky Iva
Mohu dát odkaz na Vaše stránky na moji diskuzi o PW?

1000 x díky

(Dana, 5. 9. 2007 13:48)

Milá Moniko,
kdo začíná šít patchwork, je opravdu vděčný za každou dobrou radu. A já zatím nikdy nezkoušela Watercolor. Ale dám se do toho. Díky za radu a nakopnutí k činu. A pošlu obrázky toho, co jsem zatím upatlala, na Váš e-mail. Dana

Mila Monika!

(Krasimira Mitikova, Bulgaria, 31. 8. 2007 18:24)

You know I cannot write well Czech:(, because of that: CONGRATULATION!!!
I didn't know you have such gold hands! You are fantastic! Your work is so beautiful like you and your soul!
I wish you and your loving husband (congratulations for his wonderful web side, too), your family, to be always so happy!
Good luck and friendly regards!

Mým dvěma přispěvatelům :-)

(Moni, 30. 5. 2007 12:09)

Děkuju za pochvalu, ale to, co v patchworku vytvářím, nejsou ani první krůčky - spíš jen takové patchworkové batolení. Myslím, že největší úspěch bych doma sklidila, kdybych do patchworkového obalu zabalila nový objektiv (nejlépe s červeným kroužkem) :-))

Nový polštářek už se rýsuje, až bude hotový, bude k vidění v galerii :-)) Potom se určitě rozepíšu i o technice, která vyvolala tolik vzpomínek u mého manžela :-)

Opilcova stezka

(Petr, 30. 5. 2007 7:25)

Monča tady vůbec nepíše, jak pokračuje každým dnem ve své tvorbě. Tak to je na mě, abych se zmínil o tom, že včera dělala opilcovu stezku. Si pamatuju tuhle stezku z mládí, vedla každý pátek z Lípy (to je malebná hospůdka u náměstí)k nám domů na Vlkov. Co znamená opilcova stezka v patchworku už sice vím, ale nevím proč se tomu tak říká. Žádám tedy jasné vysvětlení! Jinak budu muset si zajít pro vysvětlení zase do Lípy :-). Ale to až v tom ponču! Obal na objektiv potřebuji, vlastně obal, který by zahrnoval i plovací vestičku. Tak hezký den všem a trošku tu holku popíchněte ať sem víc píše!

Ahojda,

(A T, 24. 5. 2007 20:59)

tak vidím, že jste stránky zase o kus rozšířili a vylepšili. Držím palce a těším se na výstavu patchworku u nás, jak jsme se do budoucna domlouvali. Mimochodem, až manžel oblékne indiánské pončo, přijedu si ho vyblejsknout, ale věřím, že by uvítal i obal na objektiv z patchworku v khaki barvě. Jinak - galerie zajímavá a pěkná, stránky pěkně rostou! Přeji vše dobré a krásný den!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10